Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Dąbrowa Górnicza Centrum
kierunek:
Gołonóg Dworzec PKP
7
23
A
8
03
A
43
A
9
23
A
10
03
43
11
23
12
03
43
13
23
14
03
A
43
A
15
23
A
16
03
A
43
A
17
23
18
03
43
19
23
20
03
A
43
A
21
23
A
22
03
A
43
23
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łęknice Pogoria III