Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Dąbrowa Górnicza Centrum
kierunek:
Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
6
31
7
8
9
10
11
12
13
14
20
15
16
17
17
18
19
20
21
22
40
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy