Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Gazownia
kierunek:
Chebzie Pętla
4
32
51
5
14
32
49
6
14
32
49
7
02
14
32
8
02
14
32
9
02
14
32
49
10
14
32
49
11
14
32
49
12
02
14
32
49
13
14
32
49
14
02
14
32
49
15
02
14
32
49
16
02
14
32
49
17
02
14
32
53
18
26
53
19
26
53
20
26
53
21
26
53
22
26
53
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy