Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Piaśniki Osiedle Skałka
kierunek:
Chorzów Rynek
4
06
22
43
57
5
10
26
56
6
10
26
39
56
7
26
39
56
8
10
26
56
9
10
39
56
10
10
39
56
11
10
26
39
56
12
10
39
56
13
10
26
39
56
14
10
26
39
56
15
10
26
39
56
16
10
26
39
56
17
10
26
39
56
18
16
46
19
16
46
20
16
46
21
16
46
22
16
46
23
14
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy