Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Polna
kierunek:
Chorzów Rynek
4
07
23
44
58
5
12
28
58
6
12
28
41
58
7
28
41
58
8
12
28
58
9
12
41
58
10
12
41
58
11
12
28
41
58
12
12
41
58
13
12
28
41
58
14
12
28
41
58
15
12
28
41
58
16
12
28
41
58
17
12
28
41
58
18
18
48
19
18
48
20
18
48
21
18
48
22
18
48
23
15
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy