Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
kierunek:
Chorzów Rynek
4
11
27
48
5
02
16
32
6
02
16
32
45
7
02
32
45
8
02
16
32
9
02
16
45
10
02
16
45
11
02
16
32
45
12
02
16
45
13
02
16
32
45
14
02
16
32
45
15
02
16
32
45
16
02
16
32
45
17
02
16
32
45
18
02
22
52
19
22
52
20
22
52
21
22
52
22
22
52
23
19
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy