Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Gazownia
kierunek:
Chorzów Rynek
4
14
30
51
5
06
20
36
6
06
20
36
49
7
06
36
49
8
06
20
36
9
06
20
49
10
06
20
49
11
06
20
36
49
12
06
20
49
13
06
20
36
49
14
06
20
36
49
15
06
20
36
49
16
06
20
36
49
17
06
20
36
49
18
06
26
56
19
26
56
20
26
56
21
26
56
22
26
56
23
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy