Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chorzów Omańkowskiej
kierunek:
Chorzów Rynek
4
17
33
54
5
09
23
39
6
09
23
39
52
7
09
39
52
8
09
23
39
9
09
23
52
10
09
23
52
11
09
23
39
52
12
09
23
52
13
09
23
39
52
14
09
23
39
52
15
09
23
39
52
16
09
23
39
52
17
09
23
39
52
18
09
29
59
19
29
59
20
29
59
21
29
59
22
29
59
23
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy