Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Zgoda Centrum Kultury
kierunek:
Szombierki Szyb Krystyna
4
59
5
44
6
14
44
7
14
44
8
14
44
9
14
44
10
14
44
11
14
44
12
14
44
13
14
44
14
14
44
15
14
44
16
14
44
17
14
44
A
18
14
44
A
19
23
20
13
21
13
22
13
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko