Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Cmentarz
kierunek:
Ławki Pętla
6
36
7
36
8
36
9
36
10
36
11
36
12
36
13
36
14
36
15
36
16
36
17
18
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół