Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Korfantego
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
14
45
6
15
45
7
15
45
8
15
45
9
15
45
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
15
45
14
15
45
15
15
45
16
15
45
17
15
45
18
15
45
19
14
A
44
20
44
21
44
22
39
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada