Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Sielec Kąpielisko
kierunek:
Maczki Kościuszki
5
02
A
28
6
16
51
A
7
21
A
51
A
8
21
A
51
9
41
A
10
41
A
11
24
12
11
A
56
13
26
A
56
14
46
A
15
21
51
A
16
31
51
A
17
31
A
18
21
41
A
19
30
A
20
05
21
00
31
A
22
21
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park