Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Moniuszki
kierunek:
Chebzie Pętla
4
13
37
5
04
19
34
49
6
04
19
34
49
7
04
19
34
49
8
04
19
34
49
9
04
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
04
19
34
49
16
04
19
34
49
17
04
19
34
49
18
14
26
A
34
46
A
19
04
14
A
34
51
A
20
04
34
21
04
34
22
04
34
23
03
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego