Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Zabrze Karola Miarki
kierunek:
Chorzów Rynek
3
37
52
A
4
12
40
A
5
6
7
8
9
10
21
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko