Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Łagisza Fabryka
kierunek:
Sączów Kościół
4
48
5
6
05
7
04
8
22
9
10
05
11
14
12
21
13
22
14
36
15
29
16
41
17
30
18
19
42
20
21
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa