Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Zus
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
46
5
18
48
6
18
48
7
18
48
8
18
48
9
18
48
10
18
48
11
18
48
12
18
48
13
18
48
14
18
48
15
18
48
16
18
48
17
18
48
18
18
48
19
17
B
47
20
49
21
49
22
37
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi