Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Świerklaniec Sady
kierunek:
Katowice Plac Wolności
4
05
B
28
29
B
51
54
B
5
20
50
6
20
50
7
20
50
8
20
50
9
20
50
10
20
50
11
20
50
12
20
50
13
20
50
14
20
50
15
20
50
16
20
50
17
20
55
18
25
55
19
35
20
22
52
21
35
22
27
23
11
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dołki Kaplica