Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
644
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tucznawa Strefa Ekonomiczna
4
59
5
39
6
19
59
7
39
A
8
19
59
9
39
A
10
19
59
A
11
39
A
12
19
A
59
13
39
14
19
59
15
39
16
19
A
59
17
39
18
19
59
A
19
35
A
20
15
A
55
21
35
22
15
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tworzeń Huta Katowice