Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
656
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Ząbkowice Dworzec PKP
5
22
6
02
42
7
22
8
02
42
9
22
10
42
11
22
12
02
42
13
22
14
02
42
15
22
16
02
42
17
22
18
42
19
26
20
06
46
21
26
22
16
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy