Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Chorzów Pokoju
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
17
A
1
2
3
4
34
5
00
15
30
45
6
00
15
30
45
7
00
15
30
45
8
00
15
30
45
9
00
15
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
15
30
50
19
15
45
20
15
45
21
15
45
22
15
45
23
12
27
A
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego