Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Maciejów Kondratowicza
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
0
37
40
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
08
19
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy