Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Będzin Muzeum
kierunek:
Sączów Kościół
6
31
7
8
9
16
10
11
22
12
13
30
14
15
48
16
17
18
05
19
20
04
21
22
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia