Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Ruda Sobieskiego
kierunek:
Kochłowice Kopalnia Śląsk
4
44
5
24
59
6
34
7
09
34
8
19
9
34
10
09
44
11
19
54
12
29
13
04
14
14
49
15
24
59
16
34
17
09
18
09
19
04
20
05
21
05
50
22
40
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta