Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Siemianowice Plac Skargi
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
5
48
6
18
47
7
17
47
8
17
47
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
17
47
18
18
50
19
20
50
20
36
21
10
43
22
22
A
56
A
23
41
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park