Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Gliwice Zajezdnia
kierunek:
Katowice Mickiewicza
3
52
B
4
23
C
30
44
B
54
5
23
58
6
23
53
7
23
53
8
23
53
9
53
10
18
A
53
11
23
53
12
23
53
13
23
53
14
23
53
15
23
53
16
53
17
23
A
53
18
13
A
46
19
17
A
47
20
47
21
11
A
22
01
B
18
A
23
11
A
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Orzegów Waniora