Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Gliwice Płażyńskiego
kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
4
47
5
30
6
10
40
55
A
7
31
8
9
06
10
11
46
12
16
13
06
46
14
26
15
06
46
16
17
06
18
36
19
46
20
21
22
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna