Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S71
Orzesze
kierunek:
Bohumin
4
56
A
5
6
7
00
8
57
A
9
10
11
06
12
58
13
14
59
15
16
25
A
17
50
18
19
05
B
20
21
06
B
22
23
31
B
A - Kurs do przystanku Chałupki
B - Kurs do przystanku Wodzisław Śląski