Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Łagisza Elektrownia
kierunek:
Sączów Kościół
4
50
5
6
07
7
06
8
24
9
10
07
11
16
12
23
13
24
14
38
15
31
16
43
17
32
18
19
44
20
21
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa