Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Piastów Śląskich
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
28
B
6
28
B
7
28
B
8
28
9
28
10
28
11
28
12
28
13
28
14
28
15
28
16
17
28
B
18
19
28
C
20
21
28
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców