Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
18
04
34
19
20
21
22
23
29
B
43
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia