Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Osiedle "O"
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
42
5
03
42
6
15
A
36
7
15
A
8
06
58
9
53
A
10
58
11
48
A
12
20
13
10
48
14
18
A
56
15
28
16
23
17
37
A
18
26
19
43
20
58
21
22
16
23
08
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla