Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Plac Baczyńskiego
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
07
A
6
18
A
39
7
32
8
03
32
9
32
10
03
11
03
12
03
13
03
A
32
A
14
22
B
15
37
16
02
32
17
03
39
A
18
32
A
19
44
A
20
32
21
08
A
22
35
A
23
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa