Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
4
51
5
12
52
6
14
52
7
22
52
8
22
52
9
22
52
10
22
52
11
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
52
16
22
A
52
17
22
B
18
22
19
22
20
22
21
22
22
22
23
21
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Giszowiec Kolista Pętla
B - Kurs do przystanku Wilhelmina Skrzyżowanie