Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Srocza Góra
kierunek:
Mydlice Pętla
5
27
6
7
16
8
9
10
11
12
13
24
14
15
06
16
57
17
18
19
20
21
16
22
23
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego