Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M10
Wartogłowiec Beskidzka
kierunek:
Kobiór Centrum
0
11
A
1
2
3
4
5
46
A
6
16
46
7
16
47
8
17
A
47
9
17
A
46
10
16
A
46
11
16
A
46
12
16
A
46
13
16
A
46
14
16
A
46
15
16
A
49
16
19
A
49
17
19
46
A
18
16
46
A
19
15
43
A
20
13
43
A
21
13
43
A
22
13
43
A
23
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Osiedle "Z1"