Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Rynek
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
29
B
6
29
B
7
29
B
8
29
9
29
10
29
11
29
12
29
13
29
14
29
15
29
16
17
29
B
18
19
29
C
20
21
29
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców