Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Metalowców
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
50
5
23
53
6
23
53
7
23
53
8
23
53
9
23
53
10
23
53
11
23
53
12
23
53
13
23
53
14
23
53
15
23
53
16
23
53
17
23
53
18
23
53
19
22
B
52
20
54
21
54
22
42
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi