Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Bytków Kościół
kierunek:
Halemba Pętla
4
38
5
6
7
8
9
23
C
10
11
12
13
13
14
15
16
33
17
18
19
20
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek