Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Chorzów Wodociągi
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
19
A
1
2
3
4
36
5
02
17
32
47
6
02
17
32
47
7
02
17
32
47
8
02
17
32
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
02
17
32
47
17
02
17
32
47
18
02
17
32
52
19
17
47
20
17
47
21
17
47
22
17
47
23
14
29
A
49
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego