Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
3
Dziękczynna
kierunek:
Nikutowo - Wiadukt
6
22
7
07
S
24
S
27
H
8
9
42
e
10
47
11
32
12
42
13
47
14
17
42
15
12
27
16
12
17
27
18
22
g
19
21
g
20
21
m
21
16
m
22
41
m
g - nie kursuje 24 XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
H - kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
e - na przystanku Ratusz skomunikowanie z autobusem linii 1 do Os. Mazurskiego
m - nie kursuje 24, 31 XII