Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
106
Likusy
kierunek:
Cementowa
5
31
6
11
51
7
31
8
11
51
9
40
A
10
10
40
A
11
10
40
A
12
10
40
A
13
10
40
A
14
10
40
15
27
16
07
A
47
A
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny