| |||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym R - kurs przez: Reymonta >> Budowlanych - Obwodnica F - Kurs do przystanku Świerkle - Pętla W - kurs do: Świerkle - Pętla C - kurs do: Czarnowąsy - Pętla E - kurs przez: Sobieskiego - Sołtysów >> Czarnowąsy - Pętla G - Kurs do przystanku Wróblin - Pętla L - kurs do: Wróblin - Pętla Y - kurs przez: Reymonta >> Wróblin - Pętla M - kurs przez: Reymonta >> Czarnowąsy - Pętla H - Kurs do przystanku 1 Maja - Dworzec Główny |