Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Domańskiego - Cmentarna
kierunek:
Sławice - Pętla
4
45
5
28
P
6
28
7
29
P
8
47
9
47
10
47
11
47
12
47
13
47
P
14
47
15
47
16
47
17
47
18
47
19
47
20
23
21
23
P
22
22
52
P - kurs przez: Północna - Rutkiewicz >> Północna II - Pętla