Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Piastowska - Korfantego
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
5
22
6
22
7
22
8
39
9
39
10
39
11
39
12
39
13
39
14
39
15
39
16
39
17
39
18
39
19
39
20
21
21
26
22
35