Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Popiełuszki - Podmiejska
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
28
6
28
7
27
8
27
9
27
10
27
11
27
12
27
13
27
14
27
15
27
16
27
17
27
18
27
19
27
20
29
21
29
22
29
23
02
BR
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta