Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Frankiewicza
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
22
6
22
7
20
8
20
9
20
10
20
11
20
12
20
13
20
14
20
15
20
16
20
17
20
18
20
19
20
20
23
21
23
22
24
57
BR
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta