Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Wiejska - Ozimska
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
15
AC
38
7
15
45
AC
8
15
45
9
15
45
AC
10
15
45
11
15
45
AC
12
15
45
13
15
45
AC
14
15
45
15
15
45
AC
16
15
45
17
15
45
AC
18
15
45
19
15
45
AC
20
16
46
21
16
46
AC
22
16
46
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla