Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Gutenberga
kierunek:
Dambonia - Pętla
5
43
AC
6
43
AC
7
8
14
AC
9
10
14
AC
11
12
16
AC
13
14
16
AC
15
16
16
AC
17
18
16
AC
19
20
15
AC
21
22
15
AC
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla