Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Częstochowska - Tysiąclecia
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
10
AP
6
7
8
23
9
23
10
23
11
22
12
22
13
10
AP
14
17
G
15
22
16
22
17
22
18
22
19
22
20
21
09
AP
A - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
G - kurs przez: Głogowska - Pętla >> Głogowska - Pomorska