Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Reymonta
kierunek:
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
5
14
BCE
6
29
7
29
8
29
Z
9
29
Z
10
29
BCEZ
11
29
12
29
13
00
BCE
29
14
29
15
29
Z
16
29
Z
17
29
BCEZ
18
29
Z
19
29
Z
20
29
Z
59
BCE
21
29
Z
22
29
Z
B - kurs do: Brzezie - Pętla
C - kurs z pominięciem: Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
E - Kurs do przystanku Brzezie - Pętla
Z - kurs z pominięciem: Działkowa - MZK